ساختمان پیش ساخته

ساختمان پیش ساخته بعنوان یکی از سازه هایی است که میتوان با سرعت هرچه تمام تر آنرا اجرا کرد و به بهترین شکل از آن بهره کافی را برد عمدتا در صورتی که زمان کافی برای ساخت و ساز وجود نداشته باشد از آن استفاده میشود.
ساختمان یش ساخته را برای ایجاد انباری و یا مکانی برای اسکان موقت استفاده میکنند که سرعت نصب و اجرای آن نیز بسیار بالاست و هزینه چندانی هم ندارد و قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است.
ساختمان پیش ساخته از متریال خاص و مرغوبی تشکیل شده است که از جمله آن میتوان به گچ و فوم های یونولیتی نسوز از جنس پلی یورتان و استایرن اشاره کرد.

خرید ساختمان پیش ساخته

برای خرید این محصول میتوانید به گروه صنعتی پلاستو فوم مراجعه کنید و این سازه را برای خود و مکانی که نیاز دارید تهیه کنید.ساختمان پیش ساخته انواع مختلفی دارد اما بیشتر آنها کاربرد صنعتی دارند و کمتر برای مصارف معمولی مورد استفاده قرار میگیرد چون بیشتر برای مکان های بزرگی است که نیاز بسیار مبرم و شدیدی را به این سازه ها دارند و زمان کافی برای ایجاد یک بنا با زیر ساخت را ندارند.
از برترین خصوصیات و مزایای ساختمان پیش ساخته میتوان به عایق بودن آن اشاره کرد که هریچ صدایی و یا دمای هوایی نمیتواند وارد آن شود و از آن عبور کند علاوه بر این بر اثر آتش سوزی هم از بین نمیرود و میتوان با خیالی آسوده در آن سکونت داشت.برای نصب این سازه نیز میتوانید از گروه ساختمانی پلاستو فوم درخواست کنید تا به سرعت این امر به انجام برسد کافیست متریال و تجهیزات و ابزار آلات موردنیاز به موقعیت جغرافیایی موردنظر ارسال شود سپس تکنسین ها نصب شروع به اجرا آن میکنند.

ویژگی های ساختمان پیش ساخته

وزن پائین و حمل آسان بدون نیاز به جرثقیل و ماشین آلات سنگین
ارزان ترین سازه پیش ساخته کاربردی
دارای استاندارهای جهانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *